Centrála TCS a hJOP Vyřešeno

Nevíte si rady, jak něco nastavit nebo rozjet?
Odpovědět
Rosecký Martin
Příspěvky: 21
Registrován: 19.4.2021 07:07:33
x 3

Centrála TCS a hJOP

Příspěvek od Rosecký Martin »

Dobrý den, mám v úmyslu provozovat kolejiště pomocí programu hJOP, chtěl jsem se zeptat jestli bude tento program fungovat i s centrálou TCS. Další dotaz je jakým způsobem připojit centrálu s počítačem, mám 2 kabely lan od routeru, jeden je zapojen v centrále, druhý v počítači. Děkuji za odpověď
Uživatelský avatar
zavavov
Příspěvky: 358
Registrován: 16.3.2021 08:37:58
Bydliště: Brno
x 31
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrála TCS a hJOP

Příspěvek od zavavov »

Zdravím,
Vzhledem k tomu, že hJOP využívá ke komunikaci USB port, který centrála nemá, tak v základu to bohužel propojit nejde. Ovšem alternativa by tady byla, ale nikdy jsem to nezkoušel, tak si nejsem jistý, jestli to bude 100% fungovat. Je možné do XpressNet připojit něco takového: http://shop.mzsp.cz/prislusenstvi-xpres ... t-usb.html (myslím, že to měl dřív i pan Král na DCCDoma, ale teď už jsem to tam nenašel). Co jsem tak v rychlosti četl, tak to vypadá, že hJOP potřebuje ty USB komunikace dvě (jednu na příslušenství a jednu na koleje).

Bohužel to vypadá, že přes LAN to propojit nejde.

S pozdravem,
ZAVAVOV
Pomohl Vám tento příspěvek, dejte prosím srdíčko. ❤
Vyřešil tento příspěvek Váš problém, označte jej prosím jako vyřešeno. ✔ - Pomůžete tak ostatním, kteří mohou mít podobný problém.
Děkujeme ZAVAVOV
Rosecký Martin
Příspěvky: 21
Registrován: 19.4.2021 07:07:33
x 3

Re: Centrála TCS a hJOP

Příspěvek od Rosecký Martin »

Děkuji za odpověď, no nakonec jsem zprovoznil centrálu s programem rockrail,tak snad bude fungovat bez problémů
Odpovědět