Smartfeed

Because you are not logged in, OAuth authentication is used or your member status does not allow it, you can only subscribe to the list of public forums shown below. Please log in or register if you want to also subscribe to nonpublic forums or to access features for registered members only.

Mnoho lidí objevuje výhody syndikovaných zdrojů novinek. S pomocí zdroje novinek nemusíte navštěvovat web, abyste si přečetli jeho obsah. Toto rozhraní vám umožní velmi jednoduše vytvořit váš osobní zdroj novinek a zobrazit aktuální příspěvky z vaší čtečky novinek. Pro registrované uživatele je povolené ověřování, které vám umožní zobrazit příspěvky ve fóru, které ostatní nemusí být schopni číst.

Výběr fór


Vemte prosím na vědomí, že zobrazené kategorie a fóra jsou pro ty, kdo mají oprávnění k jejich čtení. Vybírání fór je vypnuto v případě, že vyberete možnost "Jen témata v záložkách".

Tučně zvýrazněná jména fór, pokud nějaká jsou, jsou fóra, která administrátor požaduje, aby byla obsažena ve všech zdrojích. Tyto fóra nelze odebrat z výběru. Jména fór, jejichž text je přeškrtnutý, jsou zakázána administrátorem pro prezentaci ve zdrojích novinek a proto je nelze vybrat.


Produkty TCS - Rady, Otázky, Informace, Problémy...
Elektrotechnika a digitalizaceModelaření
Ostatní

Filtry příspěvků


Zahrne příspěvky ve vybraném časovém rozsahu do současnosti. Bez ohledu na zobrazený časový rozsah je na tomto fóru nastaven limit 30 dnů, po kterém nebude načten žádný příspěvek. Je to nutné z důvodu, aby načítání zdrojů nezpomalovalo celkový přístup do tohoto fóra.

Pokud je nula, může být zobrazen neomezený počet

Pokud je nula, tak počet není omezen. Limit se netýká soukromých zpráv.

Další kritéria


Tradiční pořadí je výchozí pořadí používané v phpBB 2, což je pořadí kategorií, pořadí fór, čas odeslání posledního tématu (sestupně) a čas odeslání příspěvku.

Poznámka: Pro zajištění odpovídajícího vykreslení, v případě, že příspěvek musí být zkrácen, bude z příspěvku odstraněno HTML.

Ve výchozím nastavení se názvy fór objeví v titulku položky. Jestli je chcete potlačit pro všechny členy, vyberte možnost Ano.

Zobrazí název tématu místo předmětu příspěvku. To odstraní "Re:" z titulku příspěvku.

The feed will not show the poster's name in the item's title. This is useful for rendering nicer looking feed titles.

Formát & kontrola přístupu


Vemte prosím na vědomí, že množství aplikovaného stylu novinek je ve skutečnosti závislé na možnostech vaší čtečky. Velká většina čteček nepoužije všechny HTML styly. Více informací se dozvíte, pokud přejedete kurzorem přes text stylu.Generate & view feed


Pro zkopírování klikněte na URL. Všechen text bude automaticky vybrán. Potom ho zkopírujte a vložte do vaší čtečky novinek.


Otevře URL na nové stránce ve vašem prohlížeči. Zdroj bude pravděpodobně vypadat lépe ve čtečce novinek.

Smartfeed generates validated ATOM 1.0 feeds, as tested by the W3C Markup Validation Service (https://validator.w3.org). Smartfeed generates validated RSS 2.0 feeds, as tested by the W3C Markup Validation Service (https://validator.w3.org). Smartfeed generates validated RSS 1.0 feeds, as tested by the W3C Markup Validation Service (https://validator.w3.org).