Vyhybky problém Vyřešeno

Našli jste chybu u digitální centrály TCS nebo Android aplikace? Přidejte příspěvek do tohoto fóra a někdo se Vám bude brzy věnovat. Nezapomeňte si prosím přečíst pravidla, jak hlásit chyby!
gigi301
Příspěvky: 7
Registrován: 18.3.2021 05:42:51

Vyhybky problém

Příspěvek od gigi301 »

Zdravím mám Vaši centrálu TCS po aktualizaci nastal nemilí problém (vyhybky ovládám přes TCO přepínače p.Král ,zapojené to mám do XNET) po zapnutí se vyhybly nastaví dle nastavení centrály bez ohledu na polohu přepnutí přepínače na ovládácím pultu což je problém neboť musím všechny vyhybky ručně přehodit a nastavit jejich aktuální polohu. Nešlo by nějak vypnout tuto funkci .Díky za info
Uživatelský avatar
zavavov
Příspěvky: 348
Registrován: 16.3.2021 08:37:58
Bydliště: Brno
x 31
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhybky problém

Příspěvek od zavavov »

Zdravím,
tuto funkci můžete vypnout v nastavení centrály:
Záložka Centrála->Nastavení->"DCC příslušenství po startu" - odškrtnout

S pozdravem,
ZAVAVOV
Pomohl Vám tento příspěvek, dejte prosím srdíčko. ❤
Vyřešil tento příspěvek Váš problém, označte jej prosím jako vyřešeno. ✔ - Pomůžete tak ostatním, kteří mohou mít podobný problém.
Děkujeme ZAVAVOV
gigi301
Příspěvky: 7
Registrován: 18.3.2021 05:42:51

Re: Vyhybky problém

Příspěvek od gigi301 »

Děkuji za odpověd ale tato položka se mi tam nezobrazuje verze centrály je 1.1.2 a androidu 2.0.22
Uživatelský avatar
zavavov
Příspěvky: 348
Registrován: 16.3.2021 08:37:58
Bydliště: Brno
x 31
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhybky problém

Příspěvek od zavavov »

Moc se omlouvám, nedošlo mi, že tato úprava se dostala až na novou centrálu TCS-2. Bohužel v tuto chvíli to vypnout nejde. Díval jsem se ještě do kódu a není tam žádná možnost vypnutí. Je mi to opravdu líto.

Máme v plánu většinu těchto možností přenést z nové centrály i na starou, ale bohužel to nebude úplně brzo.

Ještě jednou se moc omlouvám, ale v tuto chvíli Vám asi nepomůžu. Budeme se snažit aktualizaci pro starší centrály dodat, co nejdříve.

S pozdravem,
ZAVAVOV
Pomohl Vám tento příspěvek, dejte prosím srdíčko. ❤
Vyřešil tento příspěvek Váš problém, označte jej prosím jako vyřešeno. ✔ - Pomůžete tak ostatním, kteří mohou mít podobný problém.
Děkujeme ZAVAVOV
gigi301
Příspěvky: 7
Registrován: 18.3.2021 05:42:51

Re: Vyhybky problém

Příspěvek od gigi301 »

Zdravím tak jsem aktualizoval centrálu na poslední aktualizace a nastal problém přestalo chodit přepínání vyhybek vlaky reagují ale vyhybky ne :(
Uživatelský avatar
zavavov
Příspěvky: 348
Registrován: 16.3.2021 08:37:58
Bydliště: Brno
x 31
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhybky problém

Příspěvek od zavavov »

Zdravím,
vidím, že používáte TCO. Výhybky nejdou přes ten TCO nebo vůbec ani z Android aplikace?
Pomohl Vám tento příspěvek, dejte prosím srdíčko. ❤
Vyřešil tento příspěvek Váš problém, označte jej prosím jako vyřešeno. ✔ - Pomůžete tak ostatním, kteří mohou mít podobný problém.
Děkujeme ZAVAVOV
gigi301
Příspěvky: 7
Registrován: 18.3.2021 05:42:51

Re: Vyhybky problém

Příspěvek od gigi301 »

Ani z pultu ani z aplikace
Uživatelský avatar
zavavov
Příspěvky: 348
Registrován: 16.3.2021 08:37:58
Bydliště: Brno
x 31
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhybky problém

Příspěvek od zavavov »

Zdravím,
tak jsme s testery zkoušeli výhybky a normálně z Android aplikace TCS fungují správně. Bohužel TCO momentálně k dispozici na testování nemáme, ale z XpressNet také vše funguje. Můžete prosím zkusit před zapnutím odpojit úplně vše (XpressNet a S88) a vyzkoušet z aplikace? Pokud to bude fungovat, tak postupně zkoušet, jestli není problém v S88 nebo TCO.

Děkuji za pomoc.
Pomohl Vám tento příspěvek, dejte prosím srdíčko. ❤
Vyřešil tento příspěvek Váš problém, označte jej prosím jako vyřešeno. ✔ - Pomůžete tak ostatním, kteří mohou mít podobný problém.
Děkujeme ZAVAVOV
gigi301
Příspěvky: 7
Registrován: 18.3.2021 05:42:51

Re: Vyhybky problém

Příspěvek od gigi301 »

Zdravím , tak jsem zkoušel vše odpojit a stejně v aplikaci to nejde.
Mám představníky MP1 ovládané Dekodér UNI16ARD-8VYH signal tam je napájení taky tak nevím kde se nastal problem, zkouším dál tak uvidíme třeba Vás něco napadne
Uživatelský avatar
zavavov
Příspěvky: 348
Registrován: 16.3.2021 08:37:58
Bydliště: Brno
x 31
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhybky problém

Příspěvek od zavavov »

Zdravím,
děkuji za vyzkoušení, rozhodně se tomu budu věnovat a zkoušet. Dám vědět.
Pomohl Vám tento příspěvek, dejte prosím srdíčko. ❤
Vyřešil tento příspěvek Váš problém, označte jej prosím jako vyřešeno. ✔ - Pomůžete tak ostatním, kteří mohou mít podobný problém.
Děkujeme ZAVAVOV
Odpovědět