Aktualizace

Našli jste chybu u digitální centrály TCS nebo Android aplikace? Přidejte příspěvek do tohoto fóra a někdo se Vám bude brzy věnovat. Nezapomeňte si prosím přečíst pravidla, jak hlásit chyby!
Odpovědět
karhu
Příspěvky: 7
Registrován: 16.3.2021 13:26:40

Aktualizace

Příspěvek od karhu »

Dobrý den,po delší době jsem zkusil připojit centrálu TCS,nabídla mi aktualizaci,bohužel ta neproběhne. Doběhne na 100% a tam to skončí a napíše chyba restart a tak pořád dokola.Zkoušeno na mobilu i tabletu. Verze aplikace je 2.4.6., verze centrály 1.5.1. Už jednou byla centrála zaslána protože nešla aktualizace,ted je to v podstatě to stejné.
Uživatelský avatar
zavavov
Příspěvky: 361
Registrován: 16.3.2021 08:37:58
Bydliště: Brno
x 31
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace

Příspěvek od zavavov »

Dobrý den,
bohužel u stříbrných TCS se tento problém objevil a nedaří se nám úplně zjistit, kde je. Možná se to podařilo opravit v aktualizaci 1.5.3 a vyšší, ale nevíme to jistě. Více informací je zde: hlaseni-chyb-f13/aktualizace-t33-s10.html#p560

Opravdu je mi to líto a moc se omlouvám. Další aktualizaci pro TCS bychom ani nevydávali, ale pokud existuje alespoň malá šance, že se aktualizace podaří, tak jsme ji vydali. Doufám, že i Vám se centrálu podaří aktualizovat dle odkazu výše. Pokud ne, na většinu funkcí to nemá vliv.
Pomohl Vám tento příspěvek, dejte prosím srdíčko. ❤
Vyřešil tento příspěvek Váš problém, označte jej prosím jako vyřešeno. ✔ - Pomůžete tak ostatním, kteří mohou mít podobný problém.
Děkujeme ZAVAVOV
karhu
Příspěvky: 7
Registrován: 16.3.2021 13:26:40

Re: Aktualizace

Příspěvek od karhu »

Zkusím to ještě několikrát aktualizovat,posílat jí určitě nikam nebudu ,už jsem jí jednou posílal na ruční aktualizaci a ted je to opět stejné. Dá se nějak vypnout ta hláška o nabízené aktualizaci aby to pořád neotravovalo ?
Uživatelský avatar
zavavov
Příspěvky: 361
Registrován: 16.3.2021 08:37:58
Bydliště: Brno
x 31
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace

Příspěvek od zavavov »

Posílat ji je rozhodně zbytečné, pokud Vás to neomezuje. Do Android aplikace přidáme možnost tu hlášku skrýt.
Pomohl Vám tento příspěvek, dejte prosím srdíčko. ❤
Vyřešil tento příspěvek Váš problém, označte jej prosím jako vyřešeno. ✔ - Pomůžete tak ostatním, kteří mohou mít podobný problém.
Děkujeme ZAVAVOV
Janata
Příspěvky: 1
Registrován: 17.7.2024 14:04:26

Re: Aktualizace

Příspěvek od Janata »

Dobrý den, ano, je třeba to zkusit vícekrát za sebou. Po pátém pokusu se mi to podařilo. Díky za tip.
Odpovědět