Aktuální verze Vyřešeno

Napadlo Vás, jak něco vylepšit na centrále TCS nebo Android aplikaci? Zde máte prostor.
Odpovědět
karhu
Příspěvky: 7
Registrován: 16.3.2021 13:26:40

Aktuální verze

Příspěvek od karhu »

Dobrý den, zkusím se zeptat jestli by nebylo možné sem na fórum dát třeba info jaká je vždy aktuální verze centrály a aplikace. Že by hned každý věděl jestli jeho verze je aktuální. Děkuji.
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 11
Registrován: 16.3.2021 08:09:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální verze

Příspěvek od admin »

karhu píše: 16.3.2021 13:31:52 Dobrý den, zkusím se zeptat jestli by nebylo možné sem na fórum dát třeba info jaká je vždy aktuální verze centrály a aplikace. Že by hned každý věděl jestli jeho verze je aktuální. Děkuji.
Zdravím,
plánuji zde na fóru udělat jedno téma ke každému produktu, které se bude věnovat popisu změn a také tomu, na čem se zrovna pracuje. Ohledně poslední aktualizace to mám zatím lépe vychytané u ovladačů TCS-RC: http://www.zavavov.cz/cz/tcs-rc/ kde je tlačítko "AKTUALIZACE", které zobrazí všechny změny a verze až do poslední aktualizace - viz obrázky. A to samé plánuji udělat i s centrálou, jen jsem to ještě nedokončil.
aktualizace_tcsrc01.PNG
aktualizace_tcsrc01.PNG (261.62 KiB) Zobrazeno 1195 x
aktualizace_tcsrc02.PNG
aktualizace_tcsrc02.PNG (106.23 KiB) Zobrazeno 1195 x
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 11
Registrován: 16.3.2021 08:09:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální verze

Příspěvek od admin »

Ke každému produktu jsem přidal ještě nové téma k těm aktualizacím a už je tam i odkaz na aktualizace pro centrálu TCS: digitalni-centrala-tcs-f2/aktualizace-a ... y-t14.html
karhu
Příspěvky: 7
Registrován: 16.3.2021 13:26:40

Re: Aktuální verze

Příspěvek od karhu »

Dobrý den, to je přesně ono, takhle sem juknu a hned vím jestli moje verze je aktuální a jaké jsou u každé aktualizace novinky.. Nemám centrálu pořád připojenou k int. Děkuji.
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 11
Registrován: 16.3.2021 08:09:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální verze

Příspěvek od admin »

karhu píše: 16.3.2021 18:10:02 Dobrý den, to je přesně ono, takhle sem juknu a hned vím jestli moje verze je aktuální a jaké jsou u každé aktualizace novinky.. Nemám centrálu pořád připojenou k int. Děkuji.
Centrála nemusí být připojena k internetu nikdy. Stačí být připojen telefonem občas na WiFi a on si stáhne aktualizaci z obchodu Google Play, součástí této aktualizace je pak i aktualizační soubor, který se nahraje do centrály i bez internetu. Takže důležité je akorát občas zkontrolovat aktualizace v Google obchodě.
U ovladače TCS-RC už je to bohužel jinak, ten je potřeba občas připojit k internetu, aby si zkontroloval aktualizace sám.
Odpovědět