Problém s aktualizací 0.4.37 Vyřešeno

Našli jste chybu u digitální centrály TCS nebo Android aplikace? Přidejte příspěvek do tohoto fóra a někdo se Vám bude brzy věnovat. Nezapomeňte si prosím přečíst pravidla, jak hlásit chyby!
Odpovědět
apa
Příspěvky: 70
Registrován: 27.4.2021 11:57:43

Problém s aktualizací 0.4.37

Příspěvek od apa »

Při zapnutí aplikace se mi objeví okno o nové aktualizaci 0.4.37 . Když se pokusím ji aktualizovat někdy se rozběhne a v polovině zastaví z výstrahou chyba nutno restartovat?? Po restartování se situace opakuje... Stane se, že aktualizace se dokončí až do 100%, nicméně se nic nestane. Pořád zůstává ta původní. Tato situace se stále dokola opakuje po každém zapnutí. Mimo to se mi ztratila nahraná lokomotiva s pozice a nebo z jiné pozice se z ničeho nic ztratí fotografie lokomotivy. Ta se záhadně zase někdy objeví. Celkem jsem těmi problémy rozladěn a netuším, kde je problém? Děkuji za radu co dělat.
Uživatelský avatar
zavavov
Příspěvky: 348
Registrován: 16.3.2021 08:37:58
Bydliště: Brno
x 31
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém z aktualizací 0.4.37

Příspěvek od zavavov »

Dobrý den,
velice se omlouvám za způsobené potíže. Bohužel se skutečně u některých verzí centrály děje to, že nejde aktualizovat na novější verzi. Za tohle se omlouvám a jak jsem psal tady hlaseni-chyb-f13/aktualizace-t33.html, tak zatím nevím, kde je přesně problém, ale na opravě usilovně pracuji.

Mohu se prosím zeptat, jakou verzi centrály máte nyní? Jak zjistit verzi centrály najdete zde: digitalni-centrala-tcs-f2/jak-se-spravn ... by-t3.html

Ohledně mizení a znovu zobrazování lokomotiv v seznamu, doporučuji vytáhnout SD kartu, udělat zálohu všech souborů a poté vše na kartě smazat a zkusit vlaky znovu vložit. Pokud jich tedy není moc. je dost možné, že došlo k nějakému chybnému zápisu.

Ještě bych Vás prosím požádal nezakládat nová témata se stejném problémem, ale pokračovat jako odpověď na moje reakce - tlačítko "Odpovědět" na konci tématu.

Děkuji a ještě jednou se omlouvám za způsobené potíže.
ZAVAVOV
Pomohl Vám tento příspěvek, dejte prosím srdíčko. ❤
Vyřešil tento příspěvek Váš problém, označte jej prosím jako vyřešeno. ✔ - Pomůžete tak ostatním, kteří mohou mít podobný problém.
Děkujeme ZAVAVOV
apa
Příspěvky: 70
Registrován: 27.4.2021 11:57:43

Re: Problém z aktualizací 0.4.37

Příspěvek od apa »

Dobrý večer
Děkuji Vám za obsáhlé info. Aktualizace se z ničeho nic podařila na konkrétní poslední verzi. Nevím co to bylo, ale nikdy se mi žádné okno z novou aktualizaci při zapnutí aplikace neobjevilo, až tady s touto poslední. Nešla dlouho z aktualizovat, ale nakonec se to podařilo. Takže zatím vše Ok. Děkuji
Uživatelský avatar
zavavov
Příspěvky: 348
Registrován: 16.3.2021 08:37:58
Bydliště: Brno
x 31
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém z aktualizací 0.4.37

Příspěvek od zavavov »

Dobrý den,
to rád slyším, že se to nakonec povedlo. Někdy se stane, že je potřeba centrálu zapnout a vypnout a poté se aktualizace podaří.

ZAVAVOV
Pomohl Vám tento příspěvek, dejte prosím srdíčko. ❤
Vyřešil tento příspěvek Váš problém, označte jej prosím jako vyřešeno. ✔ - Pomůžete tak ostatním, kteří mohou mít podobný problém.
Děkujeme ZAVAVOV
Jirka
Příspěvky: 1
Registrován: 26.11.2021 14:17:37

Re: Problém z aktualizací 0.4.37

Příspěvek od Jirka »

Dobrý den
Mám problém s aktualizací a nevím co stím mám udělat trvá to již delší dobu.
Posílám foto údajů o aplikací
20220111_110829.jpg
Děkuji za radu .
Uživatelský avatar
zavavov
Příspěvky: 348
Registrován: 16.3.2021 08:37:58
Bydliště: Brno
x 31
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém z aktualizací 0.4.37

Příspěvek od zavavov »

Poslal jsem Vám soukromou zprávu s instrukcemi.
S pozdravem,
ZAVAVOV
Pomohl Vám tento příspěvek, dejte prosím srdíčko. ❤
Vyřešil tento příspěvek Váš problém, označte jej prosím jako vyřešeno. ✔ - Pomůžete tak ostatním, kteří mohou mít podobný problém.
Děkujeme ZAVAVOV
Uživatelský avatar
zavavov
Příspěvky: 348
Registrován: 16.3.2021 08:37:58
Bydliště: Brno
x 31
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s aktualizací 0.4.37

Příspěvek od zavavov »

Oficiální prohlášení k tomuto problému:

Jestliže se problém s nemožností aktualizovat na vyšší verzi objevil, neznamená to, že nemůžete centrálu nadále používat. Jen přicházíte o nové funkce. Pokud máte zájem o aktualizaci, tu je možné provést pouze ručně a to v Brně. Tento zásah je ZDARMA, jen hradíte poštovné do Brna a zpět k Vám (obvykle Zásilkovnou) nebo můžete přinést centrálu osobně (po domluvě).

Pokud s těmito podmínkami souhlasíte a máte stále zájem o aktualizaci, kontaktujte nás pomocí soukromé zprávy zde na fóru, budou Vám poslány další instrukce.

Velice se za tuto chybu omlouváme.
S pozdravem,
ZAVAVOV
Pomohl Vám tento příspěvek, dejte prosím srdíčko. ❤
Vyřešil tento příspěvek Váš problém, označte jej prosím jako vyřešeno. ✔ - Pomůžete tak ostatním, kteří mohou mít podobný problém.
Děkujeme ZAVAVOV
Uživatelský avatar
zavavov
Příspěvky: 348
Registrován: 16.3.2021 08:37:58
Bydliště: Brno
x 31
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s aktualizací 0.4.37

Příspěvek od zavavov »

Oficiálně je ukončena možnost zaslat centrálu TCS pro aktualizaci z verze 0.4.37
Pomohl Vám tento příspěvek, dejte prosím srdíčko. ❤
Vyřešil tento příspěvek Váš problém, označte jej prosím jako vyřešeno. ✔ - Pomůžete tak ostatním, kteří mohou mít podobný problém.
Děkujeme ZAVAVOV
Odpovědět