PRODÁM TCS a TCS-RC

Napadlo Vás, jak něco vylepšit na centrále TCS nebo Android aplikaci? Zde máte prostor.
Odpovědět
zed70

PRODÁM TCS a TCS-RC

Příspěvek od zed70 »

Prodám TCS ústřednu a ovladač TCS-RC cenu nabidněte
zavavov
x 2
x 10

Re: PRODÁM TCS a TCS-RC

Příspěvek od zavavov »

Zdravím,
smím se prosím zeptat, v čem je problém? Co je důvodem prodeje? Jedná se o nemožnost nastavit pevnou IP, jak jste mi psal nebo ohledně programu RAILROAD TRAINPROGRAMER?

Rád bych věděl, co mohu udělat lépe.

Moc děkuji.
S pozdravem,
ZAVAVOV
Pomohl Vám tento příspěvek, dejte prosím srdíčko. ❤
Vyřešil tento příspěvek Váš problém, označte jej prosím jako vyřešeno. ✔ - Pomůžete tak ostatním, kteří mohou mít podobný problém.
Děkuji ZAVAVOV
zed70

Příspěvek od zed70 »

Napíšu zde takový souhrn k čemu jsem dospěl za cca rok a půl co ji používám:

Pokud chcete jezdit přes mobil a ovládáte pár výhybek tak je vše OK.

Pokud se někam chcete posunout a řídit vlaky pomocí programu jako já třeba Traincontrolerem a ne jen mobilem nebo mausem, tak buhužel TCS vaše požadavky nesplní.
Nelze kalibrovat přes program Trainprogramer, pomocí kterého upravujete CV apd.
Při automatickém provozu více vlaků se centrála zasekne a pak nastává velký problém, dál to popisovat ani nechci.
Občas se mně stávalo, že cesta kterou jsem v TC vytvořil tak se některá výhybka nepřehodila.
Kalibruju lokomotivu a centrála zamrzne tak místo cca 20 minut jezdím třeba hodinu.

Pokud, ale Vám bude stačit mobil a rocomaus nebo TCS-RC je vše OK.

Co mohu pochválit je rychlá reakce na problém od pana Zavodného a většinou se problém podařilo vyřešit.
zavavov
x 2
x 10

Příspěvek od zavavov »

Zdravím,
Moc Vám děkuji za odpověď, konstruktivní kritiku i chválu.
zed70 píše: 20.5.2021 21:15:48 Nelze kalibrovat přes program Trainprogramer, pomocí kterého upravujete CV apd.
Bohužel tento program neznám, a tak jeho podpora v centrále není. Ani nevím, k čemu se vlastně používá a jestli to centrálu posouvá někam dál. Pokud jde program někde zdarma alespoň vyzkoušet, tak není problém do budoucna přidat jeho podporu.
zed70 píše: 20.5.2021 21:15:48 Při automatickém provozu více vlaků se centrála zasekne a pak nastává velký problém, dál to popisovat ani nechci.
Občas se mně stávalo, že cesta kterou jsem v TC vytvořil tak se některá výhybka nepřehodila.
O tomto problému bohužel vůbec nevím. Já sám program na PC k řízení nepoužívám a moc lidí, kteří centrálu používají tak také ne. Pro jednoho zákazníka jsem dělal několik změn a ladili jsme to, ale o tom, že by se centrála vyloženě zasekla nebo se nepřehodila výhybka, bohužel nevím. Pokusím se samozřejmě tento problém řešit.

Ještě jednou děkuji i za chválu a vážím si těchto cenných informací.

S pozdravem,
ZAVAVOV
Pomohl Vám tento příspěvek, dejte prosím srdíčko. ❤
Vyřešil tento příspěvek Váš problém, označte jej prosím jako vyřešeno. ✔ - Pomůžete tak ostatním, kteří mohou mít podobný problém.
Děkuji ZAVAVOV
Odpovědět